(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی موضوعات
  فیلترها
  زبان
  جستجو
  خبرخوان

  1400, اردیبهشت

  هوش تجاری در شرکتها
  0 هوش تجاری در شرکتها

  هوش تجاری (BI)

  هوش تجاری (BI) از نرم افزار و خدمات برای تبدیل داده ها به بینش عملی استفاده می کند که تصمیمات استراتژیک و تاکتیکی یک سازمان را آگاه می کند. ابزارهای BI به مجموعه داده ها دسترسی پیدا کرده و آنالیز می کنند و یافته های تحلیلی را در گزارش ها ، خلاصه ها ، داشبورد ، نمودارها ، نقشه ها ارائه می دهند تا اطلاعات دقیق در مورد وضعیت تجارت را در اختیار کاربران قرار دهند.

  اصطلاح هوش تجاری اغلب به طیف وسیعی از ابزارها اشاره دارد که دسترسی سریع ، هضم آسان به بینش در مورد وضعیت فعلی سازمان را ب...

  کانسلیم چیست ؟ CANSLIM
  0 کانسلیم چیست ؟ CANSLIM

  کانسلیم(استراتژی معاملاتی بورس سهام):

  از تحلیل CANSLIM برای شناخت روند حرکت سهم در مدت زمان کوتاه استفاده می‌شود. به طور کلی مهم‌ترین قسمت در تحلیل CANSLIM، مطالعه و بررسی روند عایدی کل شرکت و نیز وضعیت سود هر سهم و روند قیمتی آن است.

  کانسلیم برگرفته از هفت حرف لاتین “C.A.N.S.L.I.M” است که هر حرف، معرف و مخفف یک عبارت است که در زیر توضیحات مربوط به هر عبارت را مشاهده خواهید کرد.مطالب مطرح شده برگرفته از کتاب ((ویلیام اونیل)) میباشد.

  بااینکه کانسلیم یک ابزار تحلیل تکنیکال نیست، اما این روش مفا...

  جایگاه هوش مصنوعی در تحلیل بازارهای مالی و سرمایه
  0 جایگاه هوش مصنوعی در تحلیل بازارهای مالی و سرمایه

  بازارهای سرمایه مدرن با اجرای گسترده چندین فناوری الکترونیکی ، دیجیتال ، محاسباتی و ارتباطات کار می کنند. این کاملاً متناسب است زیرا بازارهای سرمایه حجم عظیمی از داده ها را به طور منظم تولید می کنند. برخی از شرکت کنندگان ، فناوری های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را برای خودکارسازی فرایندهای معاملاتی به کار گرفته اند. برخی دیگر از الگوریتم های طراحی سفارشی برای ایجاد توصیه هایی برای مشتریان جهت تجارت در کلاس های مختلف استفاده می کنند. همچنین استفاده از چنین فن آوری هایی به فعالان بازار قدرت می بخشد...

  جایگاه هوش مصنوعی در شرکتهای سرمایه پذیر و سرمایه گذار پذیرفته شده در بورس ایران
  0 جایگاه هوش مصنوعی در شرکتهای سرمایه پذیر و سرمایه گذار پذیرفته شده در بورس ایران

  سرمایه گذاری چیست : عمل سرمایه گذاری با هدف ایجاد درآمد و افزایش ارزش در طول زمان انجام می شود. یک سرمایه گذاری می تواند به هر مکانیزمی که برای ایجاد درآمد در آینده استفاده می شود ، اشاره داشته باشد و شامل خرید  اوراق قرضه ، سهام یا املاک و مستغلات ، صندوق های سرمایه گذاری ، مشتقات و همچنین ، خرید ملکی که می تواند برای تولید کالا استفاده شود ، می تواند یک سرمایه گذاری محسوب شود.

  سرمایه گذار چه کسی است؟  سرمایه گذار هر شخص یا نهاد دیگری (مانند بنگاه اقتصادی یا صندوق سرمایه گذاری) است که سر...